Pannil praetud lõhe: samm-sammult retsept
Anonim

Lõhe on üllas kala ja alati oodatud külaline lauale. See on igati maitsev. Võit-võit on pannil praetud lõhe. Võite osta terve kala ja selle ise lõigata või osta praed, mis on palju mugavam. Allpool on mõned fotodega pannil praetud lõhe retseptid.

Lihtne retsept

See on mõeldud 4 portsjoni jaoks. Vaja on väga vähe koostisosi.

Toiduvalmistamine:

1. Loputage praed veega, kuivatage, seejärel riivige vürtsidega (sool ja pipar).
  2. Valage taimeõli puhtale praepannile, soojendage see, pange lõhetükid nii, et nende vahele jääks väike vahemaa. Vastasel juhul neid aurutatakse, mitte ei praeta ja krõbe koorik ei toimi.
  3. Praadige praade 4 minutit mõlem alt poolt keskmisel kuumusel.
  4. ValmisTõsta kalatükid taldrikutele, piserda peale sidrunimahla. Kreemja maitse saamiseks valage iga steiki peale lusikatäis võid.

Sama retsepti järgi võid küpsetada lõhet riivsaias. Samuti on lubatud seda enne praadimist jahus veeretada.

Tilliga

Veel üks lihtne pannil praetud lõhe retsept. Teil on vaja minimaalselt tooteid, nimelt:

2. Rivi soola ja oliiviõliga.
  3. Kuumutage praepann taimeõliga, pange sinna tükk lõhet ja praege ühelt poolt umbes 3-4 minutit, seejärel keerake teisele poole ja praege umbes 5 minutit. Veenduge, et kala ei kuivaks.
  4. Hakkige till peeneks, segage see võiga ja pintseldage keedetud lõhega kreemja tillimaitse saamiseks.

Serveerige seda kala pruuni või valge riisiga.

Ingveriga

Pannil praetud lõhe on mahlasem kui ahjus.

1. Resti juuringver.
  2. Sega juurvili taimeõli, pipra ja sojakastmega.
  3. Määrige lõhetükid saadud marinaadiga ja laske 10 minutit tõmmata.
  4. Veeretage iga kalatükk seesamiseemnetes.
  5. Praadige lõhe kuumal pannil taimeõlis mõlem alt poolt (4-5 minutit kumbki).

Serveerige köögivilju või riisi pannil praetud lõhega.

Kalapraad köögiviljadega

• Loputage praed, patsutage kuivaks ja eemaldage luud pintsettidega.
  • Pirista lõhe sidrunimahlaga.
  • Kuumutage õli pannil, pange kala ja praadige, pööramata, kuid valage praadimise ajal keev õli. Kala on valmis, kui see muutub pe alt kahvatumaks ja pressimisel tuleb selget mahla. Soola vahetult enne praadimise lõppu.
  • Valmista kaste jogurtist ja segatud kurgist soola ja hakitud küüslauguga.

Serveeri pannil praetud lõhepihvid salati ja keedukartuliga.

Õuna-sibulakastmega

Kuidas kala praadida? Alustuseks võib seda uue maitse saamiseks marineerida.

Retsept samm-sammult pannil praetud lõhe:

1. Rivi kalatükid soola ja pipraga, piserda peale sidrunimahla, pane peale tillioksad ja lase veerand tundi toatemperatuuril marineerida.
  2. Sulata kausis või, siis pane sinna riivitud õun, lisa peeneks hakitud porru, sool, pipar, pane tulele ja küpseta pidev alt segades umbes 8 minutit. Kui see hakkab keema, eemaldage see tulelt.
  3. Vabasta marineeritud kala tillist, et see ei kõrbeks pannil, ja prae taimeõlis mõlem alt poolt – kumbki 4 minutit.

Pannil praetud lõhe sibula-õunakastme, värskete köögiviljade ja koheva riisiga.

Lillkapsaga

Originaalretsept köögiviljadega meeldib dieettoidu austajatele.

Kala lillkapsaga

1. Kapsas jagatud õisikuteks. Koori küüslauk, pese tomatid ja lõika kuubikuteks. Riivi juust peeneks.
  2. Lõika kala portsjonitekstükki.
  3. Kuumutage pann taimeõliga ja praege küüslauguküünt minut, seejärel eemaldage see (seda pole enam vaja).
  4. Sellesse õlisse pange kapsaõisikud ja hautage umbes 10 minutit mõõdukal tulel, seejärel lisage tomatid ja hautage veel 5 minutit.
  5. Pane lõhetükid pannile, maitsesta soola ja pipraga, viska sisse kuivatatud basiilik, kata ja küpseta umbes 10 minutit.
  6. Paar minutit enne valmidust avada kaas ja puista panni sisu üle riivjuustuga ning sulgeda uuesti. Hoidke tulel veel minut või paar.